CNC Sinumerik

CNC Takım Tezgahları

Kalıpçılıktan seri üretime, havacılıktan medikal sektörüne kadar her alanda en ideal CNC çözümleri …
 
SINUMERIK 808D
Siemens, torna ve freze tezgahları performans aralığının alt ucuna CNC sisteminin avantajlarını getiriyor.
Sinumerik 808D, standart 2 eksen torna ve 3 eksen freze tezgahları için geliştirilmiş ucuz, kolay ve güçlü bir kontrolördür. Standart PLC programı ve kolay devreye alma asistanı ile uzmanlık gerektirmeden kısa sürede devreye alınabilir. Ücretsiz PC simulasyon programı ile bilgisayar başında eğitim ve destek olanağı sağlar.
 
Sinumerik 828D
CNC Torna ve işleme merkezi uygulamalarında kompakt yapısıyla kusursuz bir çözüm.
Sinumerik 828D / 828D ADVANCED kompakt cnc makinalar için ideal bir çözüm sunar. CNC, PLC ve kullanıcı arayüzü tek bir panelde birleştirilmiş sade bir yapıya sahiptir. Sinumerik Operate ile en kolay ve anlaşılır arayüze sahiptir. Q klavyeye entegre edilmiş kısa yol tuşları sayesinde sıkça kullanılan menülere hızlı erişim imkanı sunar.
 
Sinumerik 840D sl
SINUMERIK 840D SL evrensel ve esnek bir CNC sistemidir. Yeni sürücü sistemi Sinamics S120 sistemiyle entegre çalışır ve 31 eksene kadar eksen kontrolu yapabilir. Her türden teknolojik uygulamaya cevap verebilecek esnek ve açık bir yapıya sahiptir. Moduler yapısı ve Ethernet haberleşmesi sayesinde sürücüler ve giriş çıkış modulleri pano içinde veya dışında kolayca dağıtılabilir, montajı ve kablajı çok kolaydır. CNC de Yüksek hassasiyet, güvenirlik ve kolaylığın Yeni adı 840 D SOLUTION LINE.